Іменини Назара, привітання Назару у прозі

Назар! В день твоїх іменин хочу подякувати твого ангела-охоронця за те, що він всі роки служить тобі вірно: у важкі хвилини підставляє плече, в моменти невдач простягає свою руку, а у важкі періоди життя не дає тобі пропасти! Живіть довгі роки в тісному тандемі і ніколи не розлучайтеся!

Назар! Дорогий друже, хочемо тебе привітати сьогодні не тільки з іменинами, а ще і з тим, що тобі неймовірно щастить у житті! У тебе прекрасна сім’я, чудові друзі і надійний ангел-охоронець! Скоріше всього, що саме завдяки твоєму божественному помічнику у тебе є все інше! Нехай ніколи не здригнеться ангельське крило і не відкриє нікому твої вразливі місця!

Назар, у тебе сьогодні іменини! Хочу побажати тобі потрібні, важливі для тебе речі! Нехай я не знаю всіх твоїх таємних бажань, але впевнений, що всі вони так само чесні, мудрі і розважливі як і ти! Нехай твій ангел-охоронець ніколи не залишає тебе і буде надійною твоєю опорою в будь-якій ситуації!

Милий Назар! Багато років тому тобі доля подарувала надійного і вірного друга і охоронця – твого ангела! Якщо він досі поруч з тобою, то це означає одне – ти гідний, чудова людина! Перебуваючи поруч з тобою завжди можна відчувати божественне присутність твого хоронителя!

Назар! Хочу привітати тебе з твоїми іменинами і побажати тобі оберігати свого ангела-хранителя і жити так, щоб йому доводилося поменше використовувати своє божественне могутність! Живи яскравою, повноцінним життям, але ніколи не наражай себе і своїх близьких людей марною небезпеці!