Іменини Наташі, привітання Наталії у прозі

Наташа, сьогодні вже багато привітань було сказано в твою адресу. Мені залишається лише додати до цього, що краще за тебе, жінки на світі немає. Залишайся завжди такою ж веселою, завзятою, адже саме в цьому проявляється молодість душі. Ще побажаю тобі, відмінного здоров’я і матеріального благополуччя. Нехай сьогоднішні веселі іменини, запам’ятаються тобі надовго.

Наташа, хочу побажати в твої іменини, які сьогодні у тебе, здійснення всіх твоїх заповітних бажань. Нехай мрії стануть реальністю. Ти по життю дуже цілеспрямована людина, тому тобі не становить особливої праці, домагатися успіху в усьому. Від себе можу лише побажати міцного здоров’я, ясного розуму і удачі в досягненні результату.

Моя донька Наталочка, завжди була доброю, лагідною і ніжною. Її з дитинства обожнював все навколо. Тепер вона виросла, але залишилася такою ж милою дівчинкою. Я можу точно сказати, пощастить тому чоловікові, через якого вона вийде заміж. Адже таку господиню, вдень з вогнем не знайти. Донька, сьогодні у тебе іменини і я хочу побажати тобі, здоров’я, щастя і міцної родини.

Про свою Наталку, я можу багато і довго говорити. Такої людини, як вона, в житті можна зустріти дуже рідко. Тому я радий, що саме мені випала така можливість. Сама доля подарувала мені шанс, яким я скористався, зробивши її своєю дружиною. Сьогодні, в твої іменини дорога, побільше яскравих світлих днів у житті.

Наташа, сьогодні у тебе іменини. Я сьогодні тебе від усієї душі вітаю. Нехай цей день запам’ятається тобі надовго, як найвеселіше в твоє життя. Сьогодні ти іменинниця, тому вся увага прикута до тебе. На цьому вечорі ти найкрасивіша, як і належить. Прийми від мене цей прекрасний букет квітів, який так доповнює твій образ.