Іменини Насті, привітання Анастасії у прозі

Настуся! Сьогодні ти стала ще на один рік дорослішими. Я вітаю тебе з іменинами і хочу побажати тобі мужності! Так-так, тобі, юній дівчині я бажаю мужності, тому що воно стане в нагоді кожному, що вступає в доросле життя. Нехай твій шлях буде рівною, але цікавим, нехай любов висвітлює своїм світлом! Будь щаслива!

Дорога Анастасія! Від імені всього нашого колективу дозвольте Вас привітати з іменинами! Ви – дуже важливий елемент нашого офісного мірка, ми Вас цінуємо! Бажаємо Вам творчих успіхів, лояльних клієнтів, невичерпний потік креативних ідей. Нехай кожен понеділок буде щасливим днем! Втім, як і п’ятниця…

День народження – це ніби якийсь рубіж, після якого прийнято підбивати проміжні підсумки. Анастасія! Я вітаю тебе і бажаю тобі тільки радісних думок, гучних перемог, грандіозних планів! Якщо вірити в себе і не зациклюватися на дрібницях, то все неодмінно вийде. Живи на всю котушку і будь щаслива!

Я вітаю тебе і закликаю: не потрібно сумувати в день народження, Настя! Так само, як у природи немає поганої погоди, немає і поганого віку в людському житті. Кожен період по-своєму привабливий і неповторний. Нехай твій новий досвід буде тільки позитивним, враження – захоплюючими, почуття пронизують!

Дорога Настя, вітаю тебе з днем іменинами! Хочу побажати тобі завжди залишатися такою ж чарівною, якою я тебе пізнав і полюбив. Твоє чарівність і доброта висвітлюють мій життєвий шлях, як би мені хотілося, щоб це тривало вічно! Для мене ти – найбажаніша, найкрасивіша, найкраща жінка на Землі!