Іменини Насіння, привітання Семену у прозі

Семен! У цей знаменний день – день твоїх іменин – хочеться побажати тобі рухатися тим же успішним, безпечним і цікавим шляхом за життя! Можливо, що ця дорога не була б такою благополучної, якби не захист твого ангела-хоронителя! Тож бережи його як зіницю ока і не забувай допомагати йому, чистити пір’ячко!

Сеня! Ми, твої друзі, вдячні твоєму ангелу-хранителю за те, що він надійно тебе оберігає! Передай йому, що якщо збереться у відпустку, нехай не переживає, ми приглядим за тобою! Сподіваємося, що він нам довіряє так само, як і ми йому, адже ми йому довірили найдорожче: життя нашого улюбленого друга!

Сенечка! Вітаємо тебе з днем твоїх іменин! Дорогий, бажаємо тобі абсолютного взаєморозуміння з твоїм ангелом-охоронцем, щоб ви були завжди разом: в небезпечні моменти, хай захистить тебе ангельськими крилами, в спокійний час допоможи почистити йому пір’я, а у хвилини радості веселіться, адже нічого так не об’єднує, як спільна веселощі!

Семен! У Ваш день іменин хочеться побажати Вам від щирого серця міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейного щастя і постійного відпочинку для Вашого ангела-хоронителя! Адже поки він відпочиває, означає, що Вашому життю, здоров’ю та благополуччю нічого не загрожує! Нехай Ви завжди будете спокійні, а ангел відпочив.

Семен! З днем твого ангела-хоронителя! З іменинами! Саме в цей день тебе вітають самі близькі та люблячі тебе люди, так як не кожен згадає, що саме сьогодні ти знайшов свого покровителя! Нехай цей день ми не відзначаємо так, як день народження, але іменини не менш важливі. Адже якщо не мати вірного ангела, можна і не зустріти наступний день народження!