Іменини Наді, привітання Надії у прозі

Надія, вітаємо з днем твого ангела. Значення імені говорить, що людина на ім’я Надія переживає багато емоцій, трохи вперта, любить музику і танці, різні ігри. Ми бажаємо тобі залишатися такою ж енергійною і активною. Щоб тільки радісні емоції супроводжували тебе на твоєму шляху. А вірний ангел-хранитель оберігав своїм крильцем.

В день ангела чудовий хочемо Надії побажати всі самого самого! Самого найкращого настрою, самого великого везіння, самої величезної любові. Щоб кожен день приносив лише радість і псувала настрій тільки дощова погода. Щоб всі іспити на твоєму шляху ти здавала на «5+». Від усієї душі і від чистого серця, всього самого найкращого. З іменинами, Надія!

У Надії іменини — великий день і світлий свято! З ім’ям Надія асоціюються найбільш сильні риси характеру — ти в центрі будь-якої компанії. Ми бажаємо тобі залишатися такою ж сильною, решимой і життєрадісною. Щоб твій ангелок завжди був поруч і оберігав тебе від усіх негод. Щастя, любові, благополуччя в цей день і на весь рік! З днем ангела!

День ангела — великий день! Надію вітаємо від усієї душі. Щоб не тільки іменини пройшли безтурботно і радісно, але і весь рік був вдалий. Здійснення всіх надій і бажань. Ми з Надією і цим все сказано. Ти вселяешь надію людям і ми щасливі перебувати поруч з тобою. Удачі, миру, дружби і запаморочливого успіху, мила Надя!

Сьогодні день ангела у Надії! Так прийми ж найтепліші вітання! Жінка з таким прекрасним ім’ям у компанії займає лідируючу позицію. Має трохи чоловічий характер. Не болтливая і розважлива. Любить працювати і знає ціну грошам. Бажаємо, щоб всі твої достоїнства лише прикрашали твоє життя і приносили щастя. Будь щаслива!