Іменини Мирона, привітання Мирону у прозі

Мирон, дружок! Ми щороку відзначаємо разом з тобою день твоїх іменин і щоразу я переконуюся, що якщо тебе так сильно оберігає твій ангел-охоронець, то ти цього дійсно заслуговуєш! Радісно усвідомлювати, що ти мій друг, і в мене є приклад для наслідування! Вітаю зі світлим днем іменин!

Матвій, друже! Сьогодні у тебе іменини, а це значить, що твій ангел спустився з небес і зараз прямо поруч з тобою і у тебе є можливість відчути його тепло, всю його силу і необмежені можливості! Подякуй її за свою щасливу долю! Нехай завжди стоїть на варті твого благополуччя!

Мирон! В цей сонячний теплий день іменини у тебе — у такого ж світлого, чуйного і добродушного людини! Хочу побажати тобі ніколи не розгубити свої чудові якості, яка б погода не була за вікном! Будь здоровий, щасливий і успішний, а вірний ангел-охоронець буде завжди поруч з тобою!

Мирон, в день твоїх іменин хочеться тебе привітати! Сьогодні поруч з тобою тільки рідні та близькі люди, а їх чимало! Нехай твій ангел-охоронець завжди буде поруч так само, як і ми! Нехай допомагає тобі у важкі хвилини, як найвірніші друзі! Нехай радіє разом з тобою, як найщиріші близькі тобі люди!

Мирон, дорогий! Не у кожного є свій ангел-хранитель. Тобі пощастило мати цього невидимого, але дуже сильного покровителя. Живи так, щоб твій ангел ніколи не пошкодував про свою допомогу і не відвернувся від тебе в скрутну хвилину! Нехай в будь-непростий момент життя ти будеш відчувати його присутність!