Іменини Мілани, привітання Мілані (Мілені) у прозі

Все сьогодні для Мілани – всі квіти і пожеланья! Все сьогодні для Мілани – всі найщиріші признанья. Все для красивої дівчини, для дівчини так прекрасною, ніби сонце в небі ясною, немов хвилі чистою, так прозорою у своїх добрих намірах. Вітаємо зі святом і бажаємо, щоб ти завжди радувала нас своєю красою і душевним теплом!

Ось і прийшов твій свято, Мілана! Ну що ж, будемо вітати? Так почнемо ж з краси, без неї не існує свята. Краса починається з душі, душі чистою і незаплямованою. Твоя душа така – світла і ясна, твоя душа грайлива, смішна і весела. Так залишайся такою завжди! За це ми тебе любимо!

Тільки хорошого настроенья, тільки щирих побажань, тільки щастя до забуття, тільки милих зауважень! Мілана, як прекрасна ти хороша, ти – взірець краси, ти приклад для всіх інших. Ми дуже сильно любимо тебе, ти для нас дорожче за всіх на світі. Як та зірка, ти околдовываешь своїми чарами, вводячи в оману своїми планами та добрими намірами. Не змінюйся ніколи!

Багато-багато світлих днів, тільки щирого сміху, Мілана! Багато яскравих миттєвостей, багато сильних вражень, мішечок щастя для удачі і гарного кавалера для любові, міцного здоров’я, та завжди залишатися вірною своїм переконанням на життєвому шляху! Щиро вітаємо з іменинами, люба, давай сьогодні всі разом відсвяткуємо!

Всі квіти з пахучих полів, всі солодощі з магазину, я несу сьогодні до тебе, Мілана, щоб привітати тебе з іменинами! Так хочу побажати багато сміху на шляху, багато радості, удачі, нехай з грошима конячка прискаче, нехай буде вихор гарного настрою і море-море любові в океані везіння!