Іменини Микити, привітання Микиті у прозі

Микита! Вітаю тебе з днем ангела-хранителя, з твоїми іменинами! Судячи з того, що ти здоровий, щасливий і успішний, твій божественний помічник справляється зі своїми завданнями! Нехай і далі він служить тобі вірно, а якщо він трохи втомиться, то у тебе завжди поруч надійні друзі!

Микита, вітаю тебе з днем твого ангола! У цього зберігача повинно бути багато сил, щоб підтримувати і постійно оберігати тебе від бід. Хоча б у цей день дай йому відпочити – побудь в колі своєї родини та вірних друзів! Поруч з нами тобі точно нічого не загрожує, тому ангелу, сьогодні можна дати вихідний!

Шановний Микито! У день Ваших іменин хочеться побажати не тільки Вам, а й Вашого ангелу — хранителю мудрості, завзяття, сил і терпіння! Всі ці якості завжди актуальні для справжнього чоловіка, такого, яким є Ви! Нехай Ваш ангел буде надійною опорою на Вашому життєвому шляху!

Никитос! Всі твої численні друзі щасливі привітати тебе з днем твого ангола! Поруч з ним ти йдеш по життю впевнено, не боячись будь-яких бід і невдач! Нехай так буде завжди, а якщо ангел-хранитель трохи відвернеться, то його обов’язки з радістю виконаємо ми – твої вірні друзі!

Микита! Наполегливо вітаю тебе з іменинами вже який рік! І все так само бажаю тобі жити гідно, не здійснювати божевільних вчинків і банальних помилок! У ангела-хранителя теж є межа, тож бережи його так само, як він це робить з тобою! Будьте завжди разом — і в горі, і в радості!