Іменини Матвія, привітання Матвію у прозі

Матвій, друже мій! Хочу привітати тебе з днем твоїх іменин і побажати тобі прожити життя так, щоб твій ангел не червонів за тебе, щоб у нього зовсім не було роботи, і ви завжди знаходили спільну мову! Розраховую на те, що ще багато років поспіль буду вітати у цей день тебе, а ти будеш хвалитися, що всі побажання збулися!

Матвій, друже! В день твоїх іменин хочеться побажати твоєму ангелу-хранителю ніколи не втрачати пильність і відганяти будь-які неприємні ситуації. Нехай у твоїй довгій і веселого життя трапляються тільки радісні та щасливі події, а всі біди і нещастя дістаються тим недоброзичливцям, хто заслужив цього!

Матвій! Прийми мої вітання з днем твого ангола! Бажаю тобі завжди отримувати свого від того, що відбувається вдома чи на роботі, щоб всі починання були м’якими і непомітними, а завершення завжди радували кінцевим результатом. Нехай твій ангел-охоронець постійно стоїть у тебе за спиною і відмінно справляється з покладеним на нього завданням!

Матвій! Сьогодні твої іменини, а значить, ми повинні дякувати твого ангела-охоронця за те, що ти сидиш поруч з нами живий, здоровий і неушкоджений. Ангел на совість виконує свою місію і оберігає тебе від численних напастей, які підстерігають на кожному кроці! Бажаю вам подальшого співробітництва.

Шановний Матвію! У цей світлий день ваших іменин хотілося б побажати вам безмежного щастя, адже коли ви щасливі, ваш ангел-хранитель світиться і це світло відбивається на обличчі. Нехай непередбачувана доля-лиходійка посилає вам тільки переборні труднощі і безпечні перешкоди!