Іменини Марти, привітання Березні у прозі

Всі букети червоних троянд, всі польові ромашки, вся краса ніжних мімоз, всі таємниці дівочих мрій – все тільки для тебе, для тебе одного! Ти ніжна і так ранима, ти прекрасна і всіх надихаєш своїм чистим сміхом. Бажаємо багато радості на твоєму шляху, багато щастя, прям до забуття, багато солодких митей, багато яскравих вражень. Зі святом, дорога Березня, ніколи не сумуй, адже труднощі – вони лише тимчасові на нашому життєвому шляху.

Сьогодні всі зберуться, щоб привітати Березня з іменинами. Сьогодні всі прийдуть з квітами і цукерками. Скільки щастя від того, що зібралися тільки перевірені друзі, і скільки всього хорошого прозвучить в цей вечір. Буде багато шуму, танців, буде багато сміху і радості, будуть келихи дзвоном звучати, не буде миті навіть, щоб помовчати.

І сонце світить яскравіше, і зірки вночі світліше, адже всі вони знають, що в тебе свято! Не тільки ми, але й небеса вітають тебе, Березня, з цим світлим днем. Прийми тільки щирі пожеланья, тільки чисті впечатленья, тільки щастя-до забуття. Багато-багато радості, багато успіху, щастя, сміху, багато вірних друзів та гарних миттєвостей!

Напевно, було б нечесно почати привітання без зауваження, яка ж ти все-таки красива! Важко знайти дівчину, яка була б хоч крапельку на тебе схожа! Ти прекрасна, немов троянда, і з кожним днем ти все більше распускаешься, радуючи і прихильність оточуючих своєю красою. Ніколи не сумуй і нехай на твоїх устах завжди сяє дорогоцінна усмішка!

Березня – це уособлення жіночності та кохання! Березня – це все хороше і світле, що змогли створити на небі світила. Ти для нас, як та зірка, що так чиста і ясна вона, ти для нас, як в морі хвиля, так грайлива і принадна вона. Залишайся такою завжди, такою красивою і прекрасною, залишайся завжди доброю, такою ранимою і розуміє!