Іменини Марка, привітання Марку в прозі

Дорогий наш і улюблений Марк! Ти – чудова людина. У цей славний день – день твоїх іменин – дуже хочеться побажати тобі ніколи не сумувати! Нехай твоє життя не буде рівною, як траса, нехай на ній буде все (і розваги, і несерйозні негаразди і радості), та побільше!

Марк, рідний наш чоловік! Дуже хочеться привітати тебе з днем іменин! Нехай у твоєму внутрішньому світі завжди буде панувати мир, і буде звучати чудова, тиха, спокійна мелодійна музика! Нехай тебе завжди радує дитячий сміх і голос коханої людини!

Марк, з іменинами, друже! Сьогодні всі посмішки для тебе, весь сонячний світ для тебе, всі птахи співають тільки для тебе! Подаруй світу свій гарний настрій, свої святкові емоції та враження від нього! Ми тебе дуже любимо і бажаємо всього найкращого!

У прекрасний день – день твоїх іменин – хочеться побажати тобі, Марк, щоб твоє життя було сповнене яскравих фарб, щоб на узбіччі твого шляху завжди росли тільки найкрасивіші і ароматні квіти, щоб ти радів кожному прожитому миті! Зі святом!

Дорогий наш Марк! Вітаємо тебе з днем іменин! У тебе дуже гармонійно поєднуються скромність і товариськість, працьовитість і любов до відпочинку, доброта і справедливість. Хочемо побажати тобі, щоб ці якості примножувалися, щоб з року в рік ти ставав все краще і щасливіше!