Іменини Марини, привітання Марині у прозі

З днем народження, люба Марина! Як довго ми чекали цього дня, щоб порадувати тебе пахучими квітами і теплими словами щирих побажань! Бажаємо багато-багато любові, багато удачі на твоєму шляху, багато солодких митей і тільки емоційних вражень!

Наша донечка Марина! Нас доля благословила, коли в нашому будинку з’явилася ти! Ми дуже тебе любимо, і в день твого народження хочемо побажати тобі, щоб ти завжди була такою, якою ти є зараз, не міняйся. Ти в нас сама красива, добра і хороша, ми любимо тебе всією душею. З днем народження, люба!

Всі кудись поспішають… А куди? Ну а як же! Вітати нашу Марину з днем народження! Наша люба Марина! Скількох із нас ти на творчі плани надихнула! Скількох ти підняла духом, скількох ти підбадьорила! Ми тобі бажаємо, щоб ти завжди залишалася сповнена енергії, позитиву, любові і гармонії. Веселися і не сумуй, хай не буде місця смутку на твоєму шляху!

Ось і прийшов день, день твого народження! Сьогодні ми всі зібралися, щоб показати тобі свою любов і турботу, а також висловити слова любові і теплих побажань! Бажаємо щастя, сонця, сміху, багато-багато успіху, везіння, радості до забуття, нехай кожен день надихає своїми яскравими фарбами і справжніми емоціями. Тільки найкращих миттєвостей у твоїй світлій життя!

Подруга моя, Марина! Від усього серця хочу привітати тебе з днем народження! Бажаю тобі, щоб ти завжди залишалася такою гарною, доброю і чуйною людиною, якою ти є зараз! Як пощастило мені з тобою! Тебе я знаю багато років, і ти завжди була такою привітною і чуйною. З днем народження, подруга мила моя!