Іменини Майї, привітання Майї у прозі

У цей світлий день твого народження, бажаємо тобі, Майя, щоб ти завжди цвіла і радувала нас своєю красою і сміхом, щоб твоє життя було сповнене радісних миттєвостей, щоб ти завжди окриляла нас своїм гарним настроєм, щоб ти завжди кохала і була коханою, і щоб ти не знала, що таке печаль!

Наша добра Майя! Живи і не сумуй, не знай печалі, особливо в цей радісний день – день твого народження! В цей день всі теплі слова і всі кольори тільки для тебе! Мільйони пелюсток зійшлися в ніжному вальсі, щоб своїми пахощами подарувати тобі гарний настрій. Бажаємо завжди щасливого сміху і щирих друзів, надійної опори і тільки світлих моментів в житті! З днем народження!

Наша мила Майя! Від усієї душі хочемо привітати тебе з днем народження! Нехай твоє життя буде сповнене радісних миттєвостей і чуттєвих емоцій! Нехай ангел-охоронець завжди оберігає тебе від бід і нехай сонце з кожним вранці світить для тебе все світліше! Багато радості в цей щасливий день! З днем народження!

Багато-багато червоних троянд, багато натхнення, багато радості і сміху в цей день народження! Чарівна Майя, бажаємо тобі, щоб ти завжди радувала нас своїм щирим сміхом і озарным промінчиком в очах-діаманти, щоб твої вуста завжди розпускалися в ніжній посмішці, немов розпускається бутон троянди, і щоб твій сміх завжди був дзвінким, як гра дзвіночків в полі. З днем народження кохана!

З днем народження, кохана Майя! Ти для мене всіх ніжніше на світі, всіх рідніше і світліше! З тієї хвилини, коли я дізнався тебе, моє життя повністю змінилася, і все це завдяки тобі, завдяки твоєму лагідного сміху і доброму слову. В подяку хочу побажати всього самого доброго і щирого. Нехай збудуться всі мрії і все буде так, як хочеш ти!