Іменини Люди, привітання Людмилі у прозі

Людмила, ми завжди тебе цінували за твою прямоту. Тільки ти можеш вказати на недоліки людини доброї і ненав’язливій формі. Тому і образи на тебе, ніхто ніколи не тримав. В твої іменини, ми хочемо побажати тобі, благополуччя, як матеріального, так і душевного. Залишайся завжди такою ж чудовою, адже ми любимо тебе саме такий.

Шановна Людмила! В цей святковий день, адже сьогодні твої іменини, бажаємо тобі доброго здоров’я, щастя і успіхів у всіх починаннях. В особистому житті нехай панує атмосфера любові і гармонії. Нехай близькі радують тебе своїми досягненнями.

Не замінна наша дорога Людмила. Від усієї душі, ми хочемо всім нашим дружним колективом, в твої іменини побажати тобі відмінного здоров’я, побільше радісних і світлих днів, матеріальних благ. Нехай твоя сім’я залишається, такою ж міцною і дружньою. А на роботі чекає на тебе успіх у справах.

Донька, в цей знаменний для тебе день, ми з татом хочемо привітати тебе з закінченням інституту. Так співпало, що сьогодні у тебе ще й іменини, а значить сьогодні подвійне свято. Людмила, ти завжди радувала своїх батьків, досягненнями в навчанні та спорті. Настав час, коли ти вступаєш у нове доросле життя. Ми сподіваємося, що ти скоро також, порадуєш нас заміжжям і маленькими діточками.

У моєму житті, існує тільки одна жінка — це моя Людмила. Я присвятив їй все своє життя, про що ніколи не шкодував. В цей день твоїх іменин, хочу побажати тобі рідна, щоб всі твої заповітні мрії збулися. А ми з дітьми, будемо радувати тебе, лише хорошими новинами. Адже для нашої міцної сім’ї, це зовсім не проблема.