Іменини Люби, привітання Любові в прозі

Сьогодні ми всі поспішаємо висловити захоплення, сказати слова любові і гордості за те, що в нашому дружньому колективі є такий прекрасний, світлий, добрий і чуйний чоловік. З днем ангела, Любочка наша дорога! Ти завжди поруч у важку хвилину, і попереду всіх у дні радості і веселощів. Так хай в житті тебе завжди супроводжує справжня любов, прекрасне почуття, назва якого в імені твоєму!

Мила Любов. Сьогодні у твоєму житті важливий і дуже приємний день. Сьогодні твої іменини! Ми зібралися тут, щоб побажати тобі Кохання! Любові, що наповнює серця, яка окриляє і допомагає добиватися перемоги в найважчих моментах життя. Кохання, оспіваної кращими поетами людства! Любові, якою ти варта!

Кохання окрилює, любов – підносить! Любов будує міста, зводить мости між країнами і континентами. Саме любов здатна припинити війни і примирити найлютіших ворогів. Тільки той, хто здатний любити, може пізнати в повній мірі, що таке щастя! Ти, Любочко, в кожному сказаному слові. Твоє ім’я, як і ти сама уособлюєте цю Любов, найкраще, що є на світі!

Сонечко світить сьогодні яскравіше, ніжніше і кожним промінцем зігріває всіх нас. Вітерець сьогодні ще більш лагідний і дбайливо огортає нас за плечі. Струмочок води, що протікає поруч, сьогодні дзвінкіше і веселіше! А все тому, що ми зібралися привітати нашу улюблену всіма Любу з днем її іменин! Пропоную підняти тост з найтеплішими побажаннями!

Дорога Любаша! Сьогодні один з найбільш теплий і світлих днів в твоєму житті. Сьогодні день твого імені. А твоє ім’я – Любов, — воно найважливіше, найголовніше, що є на цій землі! Ми бажаємо тобі кохання самою великою і найяскравішою, кохання вічного і прекрасною. Нехай твоє серце завжди буде наповнене любов’ю, а очі – горіти від неї ще яскравіше, ще привабливіше! З днем ангела, дорога наша подруга!