Іменини Луїзи, привітання Луїзі у прозі

Нехай сьогодні душа твоя повниться особливим почуттям радості і тепла. Подивися, скільки зібралося друзів і подруг, щоб відзначити день твоїх іменин, дорога Луїза! І кожен з нас намагається сказати найкращі слова, найкращі побажання, висловити найщиріші почуття любові і поваги до тебе! Завжди залишайся такою як ти є, самою милою дівчиною на всьому білому світі!

Нехай у твоєму житті будуть тільки світлі дні, наповнені приємними клопотами і цікавими справами. Нехай тебе оточує безліч людей добрих і чуйних. Я бажаю тобі, Луїза, в день твоїх іменин, ніколи не сумувати, не знати печалі і смутку. Люби і будь улюбленою, адже це саме світле і добре почуття на землі, почуття, якого ти гідна повною мірою. Зі святом, дорога подруго!

Я хочу, щоб життя твоя була так само сповнена і прекрасна, як це вино в моєму келиху. Щоб солодкою була і приємною, як смак вина. Хай навколо тебе завжди буде безліч людей цікавих, веселих і самодостатніх. Але і хай там знайдеться місце для одного-єдиного, коханого і неповторного. З ким ти будеш рада і щаслива, прожити все своє життя. З днем ангела, дорога Луїза, найпрекрасніша жінка на планеті!

Луїза! Ти сама красива, сама стильна наша подруга. Ти можеш бути гордим і холодною, але частіше за все, ти дуже милий, веселий теплий і чуйна людина. Справжня душа нашої дружної компанії. Сьогодні, в день твоїх іменин, я хочу побажати тобі кохання! Найбільш світлою і яскравою, любові, в яку ти б поринула повністю, і з якою зможеш прожити багато щасливих років життя!

Всі квіти планети хочу я сьогодні кинути до твоїх ніг. Дорога, мила, добра і кохана моя Луїза! Вітаю тебе з днем ангела! Спасибі тобі величезне, що ти є в моєму житті, що кожна прожита хвилина невідривно пов’язана з тобою, мій милий і добрий, рідний чоловічок! Хай сонце світить яскравіше, трава нехай буде зеленішою, а небо наповниться самим ніжним блакитним кольором. Нехай таких днів буде безліч в житті твоєї. Адже ти цього гідна!