Іменини Лізи, привітання Єлизаветі у прозі

Дорога Єлизавета, сьогодні твої іменини. Батьки дали тобі чудове ім’я, яке носили найвідоміші жінки світу. І хоча ти не королева і не імператриця, не велика актриса чи співачка, тобі не позичати у них величі, краси, таланту і граціозності. Нехай те, чим наділив тебе Бог, допоможе тобі піднятися над оточуючим. І нехай твоя небесна покровителька береже тебе від напастей.

Дорога Ліза. Один китайський мудрець сказав: «тільки розумний вміє слухати інших». Серед моїх знайомих немає людини, якого ця фраза характеризувала б так само, як тебе. І сьогодні, в день іменин, бажаю тобі частіше зустрічати таких же розумних людей, як ти сама. Дуже тебе люблю та ціную твою дружбу, ____.

Дорога Ліза. Сьогодні, в день твоїх іменин, хочу сказати тобі про те, як ти дорога для мене. Твої прекрасні очі висвітлюють моє життя, а твоя добра душа дає віру в можливість щастя. Нехай твоя покровителька охороняє тебе, коли мене немає поруч, і нехай кожен день твій буде таким же світлим, як іменини.

Вітаю тебе з іменинами, рідна моя. Нехай цей чарівний, пронизаний духовністю, день буде освітлено незримою присутністю Бога поруч з тобою. А твоя свята покровителька нехай буде з тобою кожну хвилину твого життя та захистить тебе від усіх нещасть. З любов’ю,___.

Єлизавета, твоє ім’я означає «заклинающая Богом». І сьогодні, в день твоїх іменин, хочу побажати тобі наблизитися до віри, яка висвітлює життя і допомагає легше справлятися з усіма бідами. Ще я бажаю тобі великого щастя, міцного здоров’я, вірних друзів, і дружної сім’ї. Цілу, ___.