Іменини Ліні, поздоровлення Леоніду у прозі

Дуже хочеться побажати тобі в цей день, Ленечка, щоб все, що задумав – виповнилося, все, про що мрієш – збулося, і все, що судилося – було тільки хорошим! Ми бажаємо тобі успіхів у всіх починаннях! Нехай дорога твого життєвого шляху буде тільки рівною, і тобі вистачить сил і впевненості обійти стороною всі купини!

День іменин – особливий день, наповнений такою благодаттю, яка надихає людину на особливо чисті, добрі і милосердні думки і вчинки! Так нехай же, дорогий наш Леонід, цей стан буде звичним тобі не тільки в день іменин, але і протягом кожної миті всього твого життя!

З іменинами, дорогий наш Леонід! Це – особливий день, коли обов’язково збуваються всі загадані бажання. Нехай твій Ангел-Охоронець оберігає тебе від усього злого, допомагає здійснювати добрі справи і надихає на мудрі рішення! Ми тебе дуже сильно любимо!

Сьогодні день твоїх іменин, так сказати, День Народження твого імені. Ми бажаємо тобі, Леонід, щоб ти з честю і гідністю носив його! Будь рішучим, мужнім і відважним чоловіком, здатним на сміливі вчинки на благо оточуючих людей і держави!

Дуже хочеться сказати тобі багато слів, Леонід, але коли замислюєшся про те, який ти молодець, навіть і сказати нічого! Тому, в день іменин, залишається побажати тобі залишатися таким, який ти є, радувати оточуючих і близьких людей собою, своїми успіхами і досягненнями!