Іменини Лілі, привітання Лілії у прозі

Твоя ніжна молодість наповнена добрими днями, подіями і справами. Ми бажаємо тобі все життя зберегти такий же стан твоєї прекрасної душі. Дорога Лілія, в день твоїх іменин ми вітаємо тебе з усіма твоїми досягненнями і бажаємо самого головного – не зупинятися на досягнутому. З твоїм запалом, темпераментом, з твоєю рішучістю і напором, досягнення самих амбітних планів – це реальність.

Іменини – це особливий день в житті кожної людини. Сьогодні ми відзначаємо день твого імені, Лілія! Хочу сказати, що ти ідеально підходиш під опис прекрасного квітки лілії, який дав тобі ім’я. Ти ніжна і тендітна, легка і повітряна. Так і тягне тобі допомогти, підтримати, доглядати і не відпускати від себе ні на мить. Лілечка, ти – саме життя моя, я бажаю тобі вічної любові, і щастя неземного скрізь і завжди!

Загадковий і приголомшливий по красі квітку, його назва в імені твоєму. І кожна пелюстка, кожен листочок цього квітка символізує красиву, горду, загадкову і прекрасну Лілію! Тебе, наша люба і кохана подруга. В день ангела бажаємо тобі море квітів, величезні прекрасні букети, як твої очі, як ти сама! З іменинами, і всіх благ земних тобі!

Ліля! Ти сама красива, сама улюблена наша подруга. Ти дивно добра і чуйна людина. Ти вмієш прогнати смуток і зневіру і наповнити простір навколо себе веселим сміхом, запалом, посмішками та радістю. В день твоїх іменин бажаємо тобі завжди залишатися такою як ти є, найбажанішою, най-най!

Поруч з тобою добре, тепло і затишно. Ти як райський острівець у бурхливому океані життя, де можна зупинитися, відпочити, набратися сил і далі плисти вперед. Ти сама завжди попереду, ні на секунду не сповільнюєш стрімкий біг життя навколо себе. Ось яка ти, люба й дорога наша Лілі! Ми вітаємо тебе з днем іменин і бажаємо, щоб твій ангел приніс тобі стільки добра і щастя, скільки ти заслуговуєш!