Іменини Лев, привітання Леву у прозі

У славний день твоїх іменин, ми вітаємо тебе, дорогий наш Лев, і хочемо побажати тобі, насамперед сміливості і відваги у всіх життєвих ситуаціях, рішучості, стійкості і твердості в рішеннях! Нехай життя надасть тобі як можна більше шансів, якими ти зумієш розумно скористатися!

Дорогий наш Лева, з іменинами! Нехай у цей світлий день удача обов’язково посміхнеться тобі! Хочемо побажати, щоб твоє життя було наповнене яскравими і значущими подіями, щоб ти не знав, що таке нудьга і смуток, щоб твоїм головним козирем завжди залишалися позитив, життєлюбність і оптимізм! Вітаємо!

Дорогий Льовушка, щиро вітаємо тебе з днем іменин! Нехай твій Ангел-Охоронець завжди буде поруч і оберігає тебе на твоєму життєвому шляху, хай душа твоя завжди буде сповнене радості і світлих почуттів! Ми тебе дуже сильно любимо і бажаємо, щоб ти завжди залишався таким же чудовим людиною!

Іменини – чудовий, світлий свято! В цей день людина ніби перероджується, заново народжується! Так ось, дорогий Льова! Ми вітаємо тебе і бажаємо зберегти цю дитячу, ангельську чистоту надовго, адже, як відомо, світлим і чистим людям в цьому світі живеться набагато простіше!

З днем іменин вітаємо Вас, Лев! Хочемо побажати бадьорості, міцного духу і довголіття! Нехай дороговказна зірка Вашому житті світить так яскраво, що Ви без праці завжди знайдете її, і ніколи не звернете з вірного життєвого шляху! Зі святом!