Іменини Леонтія, привітання Леонтію у прозі

Леонтій, сьогодні, в день твого імені, я хочу подякувати тебе, нашого незмінного лідера, за прості людські якості, притаманні тобі. Ти мудрий і простий, ти знаєш найкоротший шлях до успіху. Ти завжди готовий підставити плече підтримки, допомогти у скрутну хвилину. Кожна людина, що опинився поруч з тобою, дякує долі за такий подарунок! Удачі тобі, наш начальник і друг!

Найвищі вершини в кар’єрі ти подолаєш. Ні, не легко і просто, не варто лукавити! Але ти, Леонтій, вмієш як ніхто інший послідовно і цілеспрямовано, крок за кроком просуватися за наміченим шляхом. І не згорнуть тебе з нього дощі та грози, бурі і шторми, лише загартують твій характер! І ти будеш стояти на вершині, сміливо і гордо піднявши голову вгору!

Твоя краса і благородство, Леонтій, підкреслюють красу і вишуканість старовинного красивого імені. І ти повністю йому відповідаєш, залишаючись доступним і загадковим одночасно. З тобою добре мовчати. А це – ознака повної духовної гармонії, могутньої впевненості в правом справі і вірної оцінки життя. З іменинами, тебе, Леонтій, міцно тисну руку!

Леонтій, я хочу побажати тобі твердості духу, фортеці характеру, завзятості і розумного впертості у досягненні поставлених перед собою життєвих цілей. Лише такі риси характеру допоможуть подолати всі перешкоди і перемогти. З днем імені, Леонтій, удачі та успіхів на життєвому шляху, дорогий мій друже!

Ти завжди дуже цікавиш жіночий підлогу, интригуешь і притягуєш. Я ж хочу зробити тобі, Леонтій в день твоїх іменин, зустріти ту єдину і кохану, з якою пройдеш рука об руку по життю. З якої розділиш всі радощі і печалі, перемоги і поразка. З якою кожен день буде сповнений щастям, любов’ю і ніжністю!