Іменини Лени, вітання Олені в прозі

Дорога Олено, вітаю тебе з іменинами. Мерилін Монро одного разу сказала, що якщо жінці дати пару гарних туфель, то вона підкорить світ. Я переконана, що тобі для підкорення світу не потрібні навіть туфлі: досить одного лише погляду прекрасних очей – і світ біля твоїх ніг. З любов’ю, ____.

Оленка, вітаю тебе з іменинами. Бажаю щастя, постійної присутності духу і життєрадісності. Нехай твоя свята береже тебе і завжди вказує тобі вірний шлях. Твоє ім’я означає «світла» і тому підходить тобі подвійно, адже ти наш яскравий сонячний промінчик.

Дорога моя Оленочка, сьогодні у тебе іменини. Це особливе свято відрізняється одухотвореністю, божественною присутністю. Бажаю тобі перейнятися цим святом і відзначити його відповідно: сходити в церкву, помолитися своїй святій покровительці. Це дасть тобі гармонію і зарядить позитивними емоціями дуже надовго. Люблю тебе і бажаю всього найкращого, ___.

Дорога Олена, прийми мої вітання з іменинами. Тобі дісталося одне з прекрасних імен, яке поєднує в собі музикальність, ніжність, милозвучність. Твоє ім’я підходить тобі, як нікому іншому. Бажаю тобі у всьому досягти такої гармонії і завжди залишатися такою ж красивою і яскравою. Люблю і міцно цілую, ____.

Дорога Олено! Сьогодні твої іменини. Вітаю тебе з цим духовним святом і бажаю завжди залишатися такою ж особливою, молодий душею і тілом, життєлюбної, який я тебе знаю. Ти самий чуйний, добрий і приємний у спілкуванні людина! З любов’ю, ___.