Іменини Лариси, привітання Ларисі у прозі

Лариса! Ти сама улюблена, найбажаніша жінка на світі. Бути такий як ти – веселою і доброю, турботливою пустотливий, смішний і сумною – дано небагатьом! Але тільки ти вмієш підняти настрій там, де сумно. Тільки ти можеш дати надію там, де вона зовсім неочевидна. Сьогодні день твоїх іменин. І саме сьогодні всім нам очевидно, що ти незамінні член нашого колективу, що тільки ти можеш і вмієш внести в наш будинок спокій і затишок, надію і удачу. З святом тебе, дорога!

Вдень – яскраве сонце. Вночі – повна місяць! Тільки так ти живеш, дорога наша подруга, Лора! Яскраво і на повні груди! Сьогодні, в день твоїх іменин ми всі в один голос дякуємо тобі за твою чуйність і доброту, вміння зрозуміти і підтримати твою любов, ласку й ніжність, присвячену йому — єдиному твоєму обранцеві. Будь щаслива, Ларисочка, з днем Ангела тебе!

Струмок прозорий веселий та швидкий,
Річка повноводна і чиста,
Озеро, прозоре до самої своєї глибини,
Це все, Лариса, ти!
Швидкий вітер жене хмари, вони летять з величезною швидкістю, знають, де сховатися від сонця, а де захистити від урагану. Тільки людина чистий, щирий і вірний міг підпорядкує собі стихії природи. А ти Лора змогла це зробити навіть не замислюючись про велич і значимість такої події! З днем твого імені!

Безліч зірок на небі розлилося яскравим, святковим світлом, переливаються і блищать на небосхилі. Ось як велично і чудово відзначає день твого імені всесвіт. Лариса! Ми бажаємо тобі бути найяскравішою зірочкою на цьому небі, самим теплим і ніжним сонячним світлом. Нехай всі світлячки, всі втрачені душі линуть до тебе на вогник. Ти всім, ми це знаємо, допоможеш, врятуєш і обігрієш!

Немає кращої господині в будинку, ніж ти, Ларисо! Тільки ти вмієш створити затишок і комфорт не вимагаючи великих витрат. Тільки з тобою поруч з’являється можливість відпочити/. Набратися сил і твердості духу. Як щасливі ми мати таку подругу, як ти. З іменинами, рідна, і нехай у цей день збудеться все тобою заплановане на цей рік!