Іменини Лади, привітання Ладі у прозі

Люба, мила, ніжна, добра! Улюблена і рідна! Ладушка – Лада! Я від усього серця, від усієї душі вітаю тебе з іменинами! Бажаю тобі у цей святковий день звершення усіх планів, щоб мрії стали реальностями, а все те, що добре і гарне, тепле і світле, що закладено в красивому імені – Лада, — допомагало тобі на життєвому шляху!

Ти завжди в центрі життя, і в родині, і на роботі. З тобою легко і просто, весело і спокійно. Ти завжди знаєш, які слова підтримки потрібні, і вмієш їх так вимовити, що відразу всі печалі йдуть. Спасибі тобі за це, дорогий наш чоловік. А ще ти наша дороговказна зірка. Твоя рішучість і цілеспрямованість – справжній приклад для наслідування. Всі твої друзі та колеги вітають тебе з іменинами!

Саме ім’я твоє – Лада, повністю відповідає тобі, як не можна краще підкреслюючи м’який характер і добру, чуйну душу. Як добре, що на світі є такі теплі, світлі, добрі і хороші люди. Я вітаю тебе, Лада, з іменинами, і хочу побажати тобі море посмішок і океан квітів, величезний острів щастя і всю планету добра. Будь завжди такою ж красивою і веселою!

Скільки на небі зірочок – вони всі твої! Скільки піщинок в пустелі – кожна в твою честь. Легкий і свіжий вітерець пронесеться через гори і поля, через степи і моря, принесе гарний настрій, теплу усмішку і багато-багато позитивних емоцій. Адже сьогодні день твоїх іменин, Лада – мила і красива! Справжня богиня краси і любові!

Нехай у день твого імені Лада, збудеться все те, що воно означає. А значить, ти будеш прекрасною дружиною і матір’ю. І те, як тебе оточують теплом, увагою і турботою, багаторазово посилиться і перейде до твоїм дітям, твоїй родині! Я бажаю тобі здійснення всіх бажань, щоб життя твоя була яскравою, красивою і благоухала як прекрасний букет хризантем!