Іменини Колі, привітання Миколі у прозі

З днем народження, Колян. Удачі тобі в роботі, вдома щоб все добре було, щоб жінка любила, і ніколи не пиляла. Бажаю тобі міцного здоров’я, щоб вистачало сил на посиденьки з друзями. Мужності, хоробрості, хороших, добрих думок. Бажаю, щоб ти робив поменше помилок, і ніколи не забував про товаришів.

Дорогий наш Микола, від рідних привітання швидше приймай! Ми бажаємо тобі міцного здоров’я, довголіття, віри в краще, надію на гарну погоду, і любов до всього іншого. Нехай кожен твій день несе в собі радість, і з кожною миттю ти стаєш тільки краще, хоробріше, мудрішими, здоровіше і красивіше!

На небі ні хмаринки, а це значить, що в сьогоднішній честь, день твого народження! Миколай, зі святом тебе! Будь максимально терплячий, надійний і чуйний. Будь повний здоров’ям, посміхайся як можна частіше, і не забувай про близьких і друзів. Ніколи не сумуй, і нехай всі твої мрії збуваються. Таких як ти мало, а тому – бережи себе, і зі святом тебе!

Микола, вітаю вас з днем народження. Хочу сказати сміливо, що ви мій джерело натхнення, дивлячись на вас хочеться жити, бо я бажаю вам завжди бути повним здоров’я, любові, ніколи не опускати голови, навіть, якщо перед вами виникають труднощі. Вірте в себе, і всі ваші задуми і починання увінчаються успіхом.

Коля, вітаю тебе з твоїм святом, днем народження. Ти найкращий чоловік у моєму житті, і я ні крапельки не шкодую про те. Що вийшла за тебе заміж. Я бажаю, щоб ти завжди був здоровим і щасливим, щоб радував тебе кожну мить нашого спільного життя, і ти ніколи не розчаровувався. Радості тобі, і океан любові!