Іменини Клави, привітання Клавдії у прозі

Клавдія, ти – промінь світла в моєму вітражі. В твій день народження, я дарую тобі, ось цей букет польових квітів, і нехай вони не такі яскраві як доглянуті квіти на садовій плантації, але вони справжні, сильні і пахнуть степом, навесні, трелью літаючих птахів. Скрекотом коника. Така справжня і сильна моя любов. Вона сповнене весняної трелі і душевного стрекоту. Будь завжди щаслива і навіть якщо без мене, але краще зі мною!

З днем варення мила, Клава! Сьогодні ти чудова, як ніколи! Я захоплююся тим, як тобі вдається так добре виглядати! Я бажаю тобі завжди мати при собі твоє чарівне чарівність, яким ти завжди надихаєш тих, хто оточує тебе. Бажаю бути тобі завжди завзятою, веселою і в своєму кишеньці душі завжди носити бажання зустрінеться з твоїми кращими друзями. Добра тобі і щастя!

Ти знаєш, Клава, що життя на землі різноманітна, Землю населяють різні істоти і живуть вони всі не за шаблоном. Є метелик, він народжується вранці. У нього виростають крила. Він починає літати і кружляти в повітряному танці від щастя. Але до вечора, він вже летить на вогонь і пропадає там. Є гігантська черепаха, вона велика, у неї немає крил, і вона не може паморочитися в безглуздому танці, вона повзе повільно, не кваплячись, але зате живе триста років. Тому я бажаю тебе, Клавдія, літати, як метелик, а жити як черепаха. Будь щаслива!

Обожнювана нами, Клава, сьогодні ти є винуватицею торжества. І ми хочемо побажати тобі виконання такого бажання, яке ти ще не загадувала, ну а якщо загадаєш, то нехай воно обов’язково здійснитися, і принесе тобі багато грошей і щастя в особистому житті. Будь завжди здорова, люби своїх близьких і нехай вони люблять тебе і живи довго і плідно.

Дорога, Клавдія, ти моя найкраща подруга з усіх моїх друзів. День народження завжди дозволяє показати тобі, як ти мені дорога. Бажаю тобі побільше вільного часу і бажання зустрічатися зі мною і базікати про різні дрібниці. Але найважливіше полягає в тому, щоб ти була щаслива в особистому житті і якщо раптом виникнуть труднощі, то я тобі завжди допоможу. Нехай твій будинок завжди буде повною чашею щастя і ніколи порожній!