Іменини Клари, привітання Кларі у прозі

З іменинами, мила Кларочка! Все найпрекрасніше таїть твоє ім’я. Клара означає «ясна». Спокійна і некваплива. Вона здатна на співчуття і підтримку, проте сама нерідко буває занадто вразливою. Клара відрізняється вишуканим смаком та тонким розумом. В день ангела чудовий бажаємо тобі залишатися такою ж чудовою людиною і бути завжди під крилом свого ангела-хоронителя.

З іменинами, Клара! Вітаємо від душі ми тебе, і бажаємо, щоб було море грошей, гори щастя, повний будинок, щоб без негод. Вірних друзів і відмінних подруг, щоб ніколи не знала ти мук совісті, бажаю, здоров’я міцного, сибірського, мужа багатого, бажано артиста, ще побажаємо ми слухняних діток, ну в загальному — хай буде в тебе все найкраще!

Як відомо, іменини – день особливий. І сьогодні день ангела у Клари. Мила, яскрава, неординарна жінка — завжди мила і привітна. Щастя, здоров’я і доброго ангела-хранителя, який буде завжди з тобою. Молодості, краси, свіжості, удачі і трошки легковажності. Щоб кожен день приносив лише гарний настрій.

Зі святом, мила Кларочка! Що побажати в такий чудовий день. Все, звичайно ж, побільше. Щоб щастя було багато, щоб вдалою була дорога, щоб будинок був завжди в достатку, щоб кохання було неосяжно. Щоб янголятко-зберігач Клари завжди був поруч і наставляв на вірні рішення, а також оберігав від невдач і поганого настрою.

Клара — имениница! Привітати тебе ради і побажати всього хочемо в це свято світлий і великий. Щастя, здоров’я, добра, теплоти. Удачі, радості, багатства, щоб збулися всі мрії. Щоб була завжди розумна ти і щоб твій ангелик, частіше прилітав з добрими намірами. З днем ангела-хранителя, наша чарівна Кларочка!