Іменини Каті, вітання Катерині у прозі

Дорога Катерина! Вітаю тебе з іменинами і бажаю завжди залишатися такою, яка ти є: мудрішими і величніше, ніж Катерина Велика, красивіше, ніж Катрін Деньов, стрункішою, ніж Кейт Мосс, коротше кажучи, краще всіх твоїх тезок. Краса твого імені відповідає красі твоїй душі твоїй зовнішності – за це тебе всі люблять, цінуй це.

Мила Катя. Вітаю тебе з іменинами. Бажаю, щоб в цей особливий день з тобою сталося щось особливе. Нехай ти знайдеш себе в тому, що тобі самій здається цікавим. А найголовніше таке побажання: бажаю тобі зустріти свою любов і ніколи не розлучатися з нею.

Дорога Катюша, вітаю тебе з іменинами! Батьки дали тобі чудове ім’я, в якому є і милозвучність, і м’якість, і велич. Воно прийшло з грецької мови і означає чистоту і непорочність. Твоє ім’я прикрашає тебе, а ти прикрашаєш його. Бажаю, щоб все у твоєму житті знаходилося в такий же гармонії.

Дорога Катерина! Іменини – дуже особливий християнське свято, день пам’яті твоєї святої. Цей день відрізняється особливою духовністю, радістю, співпричетністю. Бажаю тобі сьогодні і завжди відчувати покровительство й заступництво твоєї святої, жити з вірою і сподіватися на краще… З іменинами тебе!

Катерина, вітаю тебе з іменинами! Твоя свята, Катерина Олександрійська, була премудрої красунею, яка віддала себе на муки за вихваляння істинної віри. Вона була страчена жорстоким царем Максимином, не признававшим жіночої мудрості і Єдиного Бога. Твоя покровителька оберігає тебе від несправедливості і жорстокості, від злих помислів людей. Не забувай про це і молися своєї заступниці.