Іменини Карини, привітання Карині у прозі

З іменинами — Каріна! Карина (означає «дорога», «мила»). Люди цього імені люблять бути центральними фігурами. Жінки з цим ім’ям відрізняються привабливістю для чоловіків. Карина має дуже тонкою інтуїцією. В день ангела бажаємо тобі, сильною і прекрасною натурі, залишатися такою ж красунею і радувати всіх своєю присутністю. Успіху і доброго ангела-хоронителя!

З днем ангела, дорога та мила Кариночка! Найкращі побажання в таке світле свято, сильного ангела-хранителя і небесних покровителів. Щоб удача і везіння стали твоїми супутниками життя, а поганий настрій не виникало ніколи. Гарної погоди і перемог в роботі, на особистому фронті, у спілкуванні і у всіх починаннях.

Карина, Каринка, Кариночка — з великим святом тебе! День ангела — святий день і ти сьогодні іменинниця! Вітаємо від душі і побажати всього поспішаємо: будь такою ж розумницею, красунею, сильної, стильною, розумної, доброї, самої самої незвичайної. Всіх бажань і не злічити — залишайся такою, як є. Чудовим людиною і вірним другом для нас всіх. Загалом, з днем ангела, мила Каріна!

Карина — найкраща на світі! З іменинами, з великим днем ангела! Хай сонечко сьогодні світить і все виблискує для тебе. Ти всіх прекрасніше на світі. З днем ангела, Каріна, ми вітаємо сьогодні тебе! Щоб небо не було похмурим, щоб була красивою завжди, щоб збулися всі твої надії, щоб ангел обороняв від усіх негараздів. Ти радуєш нас своєю красою. Щоб у тебе вийшло все те, що ти так довго чекаєш.

З іменинами, тебе, красуня! Душка і наша красуня. Щоб життя була твоя солодкої, щоб відійшли всі негаразди. Сьогодні день ангела у тебе і побажати хочеться лише одного: щоб ангел-охоронець твій ніколи не відходив від порога. Будь щаслива і дивуй красою. Ми раді щиро за тебе і бажаємо великих перемог і досягнень в житті і в коханні.