Іменини Ізабелли, привітання Ізабеллі у прозі

Море величезних букетів найбільш красивих квітів. Посилаємо тобі все це, тобі дорогий чоловік. Ти наша найкраща подруга, сьогодні твій день ангела! Бажаємо тобі Ізабелла, кохання на все життя неземної. Бажаємо тобі ми удачі, успіхів в роботі і вдома. І щоб світило тобі сонце яскравіше, завжди і скрізь, осяваючи успіхи!

Ти горда, сміла і граціозна. Ти весела і задумчива, розумна і надзвичайно красива. Просто неймовірно, як всі ці якості вміщаються в одній людині! Але ж ти – Ізабелла, і цим багато сказано! Я вірю, що це ім’я твоє стало тим магнітом, що притягує до тебе успіх, тим компасом, що направляє в правильну сторону! З днем ангела, дорога!

Бажаю тобі сьогодні повірити у найсміливіші мрії, здійснення найяскравіших неймовірних планів. Адже в такий день чудових іменин, Ізабелла, все задумане обов’язково здійсниться! Ти гідна блищати розумом, грацією і чарівністю на найвищому рівні, завойовувати мільйони шанувальників!

Сьогодні найкращий день, день твого імені, Ізабелла! Подивися скільки навколо людей, ми всі зібралися, щоб привітати тебе і відзначити твоє особливу чарівність, вміння притягувати до себе людей. Здатність дарувати тепло і добро завжди і всюди. Ти наша щаслива знахідка затишку і тиші в бурхливому океані життя, ми тебе дуже любимо!

Вітаю з днем твого імені, Ізабелла. Імені неймовірно гарного, вишуканого і благородного. Хочу побажати тобі повністю відповідати кожної окремої буковке цього чарівного, наповненого солодким відчуттям натхнення, імені! Щастя і любові неземної, дорога Ізабелла!