Іменини Інокентія, привітання Інокентію у прозі

Улюблений Кешенька! Вітаємо тебе з іменинами! В цей чудовий день тобі було дано ім’я святого Інокентія. Нехай воно принесе тобі удачу! Я від усієї душі бажаю тобі відмінного здоров’я і довгого, безтурботне життя! Нехай твоя життєва дорога веде тебе тільки в правильному напрямку. Нехай на ній буде поменше купин і вибоїн! Щастя тобі, дорогий іменинник!

Мій розумник Інокентій! У тебе сьогодні іменини. Вітаю тебе! Звертай гори, мінуй перешкоди, добивайся мети! Нехай важких моментів і неприємностей буде в твоєму житті якомога менше! Живи красивою життям і дихай на повні груди! Нехай все, про що мрієш — збудеться! Ти розумний, красивий і сміливий, залишайся такою завжди!

Дорогий Інокентій! Ми вітаємо тебе з іменинами! Сьогодні день твого святого і нехай він допомагає тобі у всьому! Нехай твоє життя буде наповнене сенсом і добрими вчинками. Нехай люди, які знають тебе, пишаються таким знайомством! Бажаю тобі, щоб все хмари на твоєму небосхилі розсіялися і пропустили промінчики надії, яка ніколи тебе не покине!

Милий Кеша, з іменинами тебе! Ти був названий на честь святого Інокентія. Твоє гарне ім’я принесе тобі щастя і удачу, радість і веселощі, достаток і мир в сім’ю. Від усієї душі бажаємо тобі зустрічати на своєму шляху тільки добрих і хороших людей! Нехай у твоєму житті не буде місця смутку, горя, зрада!

Шановний наш Інокентій! Ми сердечно вітаємо Вас з іменинами! Бажаємо бути завжди веселим і радісним! Нехай Ваше життя освітиться добром і любов’ю! Нехай збуваються самі нездійсненні мрії і бажання! Сподіваємося, що у вашому житті Вас будуть чекати тільки приємні моменти! Від усього серця бажаємо Вам жити довго і щасливо!