Іменини Інеси, привітання Інесі у прозі

Улюблена усіма нами Інеса, твій чарівний свято ми даруємо тобі наші гарячі щирі серця і веселі посмішки. Нехай твій дзвінкий веселий сміх, завжди радує твоїх рідних і близьких друзів совій безпосередністю і чарами переливу дзвіночків, які чуються в ньому!

Дорога Інеса, я хочу привітати тебе в цей знаменний день з днем народження. Нехай твої роки надають тобі, мудрість і впевненість у завтрашньому дні. Нехай тебе завжди оточують самі вірні й віддані друзі, нехай тебе любить самий вірний і відданий чоловік. Нехай у тебе завжди буде повний гаманець і відмінний настрій!

Інеса! В тобі дивним чином поєднуються доброта, ввічливість, твердість характеру і наполегливість у виконанні бажань, і вміння завжди домагатися, одного разу поставленої мети. З боку відразу і не розбереш, як тобі це вдається. Вітаю тебе дорога іменинниця з днем народження і бажаю тобі і надалі здобувати нові прекрасні особистісні якості!

Вітаю з днем Ангела, Інеса! Нехай всі люки підводного човна життя завжди відкриті для тебе і всі життєві стежки по яких ти будеш йти, будуть приводити тебе тільки щастя! Райського тобі насолоди в особисте життя з твоїм обранцем! Кавказького долголетья, багатого дому та успішної кар’єри!

Інеса, знаючи твою природну схильність до творчості і до постійного бажанням змішувати фарби, в цей сонячний день, хочеться побажати тобі творчих знахідок і удач, дивовижних неповторних образів, унікальних відтінків і барв почуттів на цьому непередбачуваному полотні життя. Будь завжди креативна і чиста в творчих починаннях!