Іменини Ілони, привітання Ілоні у прозі

Ілона, з іменинами! Будь щаслива і вродлива. Прийми гарячі побажання. Ти розумна, мудра не по роках, а ще вільна наче птах. Гордість, стати — все при тобі, ти прекрасна, як цариця. З днем ангела, рідна і живи без бід, щоб ангел-хранитель до тебе прилетів, прилетів і залишився з тобою назавжди. Адже сьогодні – день ангела твій. Будь прекрасна й молода.

Іменини у Ілони! Вітаємо від усієї душі! Ілона («світла»). Дівчата з цим ім’ям чарівні і безпосередні. Вона легка на підйом. Не любить побутову сторону життя. Користується популярністю у чоловіків і трохи легковажна. Бажаємо цьому чудовому людині величезного щастя і великої любові. З днем ангела, дорога наша Илоночка!

Илоночка, Ілона — чудова і весела! Приймай вітання в день ангела! Побажання любові і щастя, тепла і доброти, надії та краси. щоб в такий світлий святковий день прилетів твій ангел-зберігач скоріше і приніс на крилах святих небувале щастя для тебе. Щоб твій день іменин так чудово пройшов, щоб було тобі весело і добре. З іменинами, рідна!

День ангела у прекрасною Ілони! Вітаємо, наша іменинниця і хазяєчка! Як морська цариця прекрасне — розумна і смілива, і горда. А в очах твоїх чистих і ясних — моря синього краса. Хочемо привітати тебе від душі і побажати величезного щастя, нехай ангел-хоронитель тебе поспішить. Ілона, з іменинами! Від усієї душі і серця!

З днем ангела, Ілона! З іменинами – прийми найкращі побажання! Ти завжди у нас загадкова і серйозна. В твоїх очах ніжність і таємниця, ти трохи чуттєва і сумна, чарівна й сентиментальна. Ти прекрасна, строга як троянда. Дозволь привітати тебе, рідна. З днем ангела, Ілона! Хай щастя завжди з тобою!