Іменини Іллі, привітання Іллі у прозі

Дорогий Илюшенька! У тебе сьогодні іменини! Я хочу сердечно привітати тебе з цим днем! Твоє ім’я означає віру. Я від усієї душі бажаю тобі вірити в те, що неприємності закінчаться і настануть щасливі дні! Ніколи не втрачай віру в себе, в свої сили. Тоді тобі підкоряться самі недосяжні вершини! Ми в тебе віримо! Будь щасливий!

Коханий мій Іллюша! Вітаю тебе, адже сьогодні у тебе День Ангела! Сподіваюся, що твій ангел-охоронець завжди буде оберігати тебе від бід і нещасть. Бажаю тобі побільше сил, завзяття і віри в себе! Дуже хотілося б, щоб ти досяг у житті всього, чого хотів. Нехай у твоїй душі буде вічно жити ніжність, доброта і вірність!

З Днем Ангела тебе, Ілля! Прийми від нас привітання з іменинами. Ми хочемо побажати тобі богатирського здоров’я, як у твого билинного тезки, щастя і радості. Багато великі люди носили це ім’я. Ми бажаємо тобі прославити його. Ну а якщо не вийде, нічого. Головне, щоб жив ти, слухаючи своє серце!

Сьогодні твої іменини, мій дорогий Ілля! Вітаю! Ти дуже добрий, світлий і надійна людина! Нехай тобі завжди допомагають ті, кому ти допоміг. Нехай навіть у найважчі дні в тебе завжди залишається промінь надії. Нехай твоє життя буде прекрасним і довгою! Від усього серця бажаю тобі здоров’я і щастя!

Дорогий Ілля! Вітаю тебе з Днем Ангела! Нехай в будь-який час дня і ночі з тобою буде поряд щастя, радість, успіх і благополуччя! Нехай тебе оточують тільки хороші люди, які завжди допоможуть і підтримають! Нехай у тебе буде довге і щасливе життя, яким ти будеш пишатися! Нехай твій ангел-охоронець допомагає тобі у всьому!