Іменини Гриші, привітання Григорію у прозі

В день іменин Ангел-хранитель хотів першим привітати тебе, але я його випередила. Дорогою Григорій, я бажаю тобі завжди і у всьому бути не тільки першим, але і кращим. Вірніше, таким і залишатися. Нехай твої мрії збуваються швидко і легко, а плани перевиконуються як мінімум втричі. Вітаю!

Тонкі творчі натури теж можуть бути сильними і незалежними. Вони вміють заробляти гроші, підкорювати жіночі серця і при цьому постійно витати в високохудожніх хмарах. А ще вони прекрасні вірні друзі, з якими завжди весело і цікаво. Все це про тебе, Григорію! З іменинами!

Григорій! В день твоїх іменин ми всією нашою дружною компанією бажаємо тобі бадьорості духу і ще більшого зміцнення внутрішнього стрижня. Залишайся таким же стильним і впевненим у собі. Ти твердо знаєш, чого хочеш від життя, і обов’язково досягнеш цього. А ми постараємося бути поруч з тобою і в болоті, і на літаку. Твої друзі.

Оле, оле, оле!!! Нехай твоя улюблена футбольна команда частіше радує тебе. Григорій, нехай на полях битв завжди буде рівна трава, нехай м’яч буде тільки круглий, а спортсмени – тільки з прямими ногами! І нехай в дні особливо важливих матчів для тебе завжди буде зарезервовано кращі місця в найближчому спорт-барі. З іменинами!

Григорій! Якщо ти не відповідаєш на телефон, я завжди знаю, де тебе шукати: в ресторані з найсмачнішою кухнею в місті! Тому я навчилася готувати страви практично будь-якого народу Землі. І хочу сказати тобі за це: «Спасибі!» Ти завжди даєш мені привід тримати руку на пульсі і самовдосконалюватися. З іменинами, дорогий!