Іменини Гоші, привітання Георгію у прозі

Якщо є в світі людина, яка заслуговує багато прекрасних, добрих, ніжних і теплих слів – це ти мій дорогий, Георгій. Я бажаю в святковий день ангела гарних вражень, чудових друзів, вірних товаришів по службі і величезного щастя. Будь багатий у всіх сенсах цього слова. З днем народження!

Ми ставимося до тобі як брату, дорогий Георгій. Нехай у твоїй величезною долю знайдеться багато місця для хороших подій, щастя і веселощі будуть постійно супроводжувати тебе, а всі великі труднощі нехай перетворяться в маленькі хвилинки, з якими ти справляєшся без особливої праці. З днем народження!

Георгій, ти як сонце ясне і тепле світиш, зігріваючи навколо всіх оточуючих. Я хочу побажати тобі лише прекрасних миттєвостей і дивовижних подій. Нехай Бог береже і осяює твій довгий, безхмарний земний шлях. Нехай удача та невгамовна енергія не залишають тебе на протязі всіх років життя. З іменинами!

У прекрасний день, коли яскраво світить сонечко і повітря наповнює спів птахів, я хочу побажати тобі, милий Георгій, усіх земних благ. Унікальні мрії нехай збудуться, серце наповнить теплота і любов, здоров’я і удача стануть вірними супутниками на довгому життєвому шляху. З днем народження, милий друже!

Дуже любиш ти працювати, отримувати результати. Я хочу тобі сьогодні в цей чудовий день сказати: нехай кар’єра складеться вдало, друзів нехай буде сповнений будинок завжди, нехай люблять всі тебе безмірно, нехай непідвладні будуть для тебе року. Будь щасливий, здоровий і енергійний, Георгій! З днем народження!