Іменини Гордія, привітання Гордію у прозі

Дорогий наш Гордій! Ми вітаємо тебе з твоїми іменинами! Ми можемо побажати тобі банальних слів, на кшталт здоров’я, щастя, багатства, але це нудно. А тому ми хочемо побажати тобі, щоб банальних слів ти чув як можна менше, і твоє життя не переставала тебе дивувати, тримаючи в напрузі і не дозволяючи закиснути. Твої друзі!

Гордій! День ангела – це чудовий привід сказати про те, як ми любимо тебе. Ми хочемо побажати тобі чарівного настрою, чудових друзів, чудовою життєвої дороги і успіхів, які радували б тебе своєю періодичністю. Нехай твоє життя буде легкою і цікавою, а твої свята — зайвим приводом почути визнання в любові. Зі святом!

Дорогий Гордій! Найголовніше в житті людини – це щаслива доля. І в день твоїх іменин ми побажаємо щасливої долі! Щоб у твоєму житті все давалося легко, аби все погане не зустрічалося на твоєму шляху, і щоб ти домагався своїх цілей з легкістю. Нехай найкраще оточує тебе і дарує тобі радість і задоволення. Ми вітаємо тебе з днем ангела і даруємо гарний настрій та теплі побажання.

Улюблений Гордій! У цей світлий празник твоїх іменин я хочу побажати тобі залишатися таким же милим, чудовим людиною, якого я полюбила. Я хочу, щоб ти був щасливий і не забував про те, що я завжди підтримаю тебе і розділю твої прикрості і радості. Я бажаю тобі здоров’я, бо без нього неможливо нормально жити і любові, моєї любові. Я тебе люблю!

Гордій! Сьогодні світле і чудесне свято: твої іменини. В цей день зазвичай бажають найкращого, і ми не будемо винятком. Ми бажаємо тобі міцного здоров’я, матеріального достатку, здійснення мрій і нових перемог. Нехай твоє життя висвітлюється любов’ю і радістю. Та нехай твій ангел-охоронець оберігає тебе від бід і неприємностей. З іменинами!