Іменини Гліба, привітання Глібові у прозі

Якщо б я була краном у твоїй ванній, я б постійно зривалася, щоб ти частіше направляв мене. Твій талант створювати ідеальний домашній затишок – рідкісне для сучасних чоловіків якість. Ти – справжній добрий домовик, здатний будь-яку хижку перетворити в тепле родинне гніздечко. І нехай у цьому тобі завжди допомагає твій Ангел. З іменинами, Гліб!

Твоя палка натура не залишає байдужих. Твій душевний вогонь горить так яскраво, що осяває все навколо. В день іменин, Гліб, я бажаю тобі, щоб паливо для твого вогню не дорожчало так швидко, як бензин. А ще краще, якщо ти будеш заробляти так, щоб його вартість тебе взагалі не хвилювала. Вітаю!

Сьогодні я бачив, як повз твого будинку щось пролетіло. Думав, метеорит, але це був Ангел! Він теж хотів привітати тебе з днем іменин. Гліб, я бажаю, щоб тобі ніколи нічого не «прилітало», а тільки приходило – в потрібний час і в потрібне місце. І щоб ти був завжди готовий приймати подарунки долі.

Ти багато чого досяг, але досконалості немає межі! Гліб, ти для мене завжди був і будеш прикладом. Ти точно знаєш, чого хочеш, і хочеш цього. Твоя ділова хватка настільки міцна, що конкурентам небезпечно перебувати в радіусі як мінімум 500 км від тебе. Вітаю тебе з днем ангела і бажаю залишатися на хвилі активного життя!

Гліб, твоє ім’я говорить саме за себе – ти справжній улюбленець богів. В день твоїх іменин бажаю, щоб твої Ангели-хранителі невідступно переслідували тебе всюди і дарували подарунки щодня. Щоб всі сюрпризи, які приготувала тобі доля, були не лише несподіваними, але і виключно приємними. Вітаю!