Іменини Гертруди, привітання Гертруді у прозі

Гертруда! Ми вітаємо тебе з днем твого ангела-хранителя і бажаємо тобі в цей день всього самого чистого, світлого, доброго і чарівного. Нехай у твоєму житті такі теплі слова звучать не тільки у свята, а просто так, без приводу. Нехай твій ангел-зберігач подарує тобі ніжність і турботу, ласкаво захищаючи тебе від напастей і оберігаючи від неприємностей. Вітаємо!

Ніжний наш янголятко, Гертруда! Ми вітаємо тебе з твоїми іменинами! Ми хочемо, щоб твої мрії неодмінно збувалися без зволікань і в повному обсязі. Ми бажаємо тобі, щоб життя оточила тебе ласкою і балувала гарним настроєм, щастям і радістю. Ми бажаємо, щоб твої сльози лилися лише від щастя, і твоя краса не згасала, а зростала з кожним роком.

Гертруда! День іменин – не день народження, він набагато важливіше, тому, що означає народження твого чудового і незвичайного імені. Ми бажаємо тобі, щоб воно подарувало багато приємних речей на твоєму життєвому шляху і радувало тебе своєю особливістю. Крім того, хотілося б побажати тобі залишатися такою ж милою, незвичайною і приголомшливою. Вітаємо!

Дорога Гертруда! Я хочу привітати тебе сьогодні з твоїм святом, іменинами. Мені хочеться, щоб все у тебе в житті виходило і на шляху зустрічалося стільки хорошого, щоб ти п’яніла від щастя. Життя довга і дорога важка, але я бажаю тобі, щоб труднощі ти долала з блиском і була задоволена своїм життям настільки, що захотіла б ще разів п’ять прожити його заново!

Мила подружка, Гертруда! Я хочу побажати тобі в день твоїх іменин все, що становить жіноче щастя: кохання, яка зведе тебе з розуму; шопінгу, який подарує тобі море позитивних емоцій; успіхів у творчих починаннях (адже у будь-якої жінки є маленьке хобі); величезної кількості знижок в улюблених магазинах і краси, яка ніколи не скінчиться! Вітаю!