Іменини Германа, привітання Герману у прозі

Коли я познайомилася з тобою, не відразу зрозуміла, наскільки мені пощастило. Але тепер я точно знаю: тебе мені послала доля. Ти став для мене справжнім Ангелом-охоронцем. Сильний і розумний, ти завжди знаєш, як підтримати мене у важку хвилину і змусити посміхнутися. Герман, в твої іменини я хочу просто сказати тобі: «Спасибі за те, що ти є в моєму житті»!

Дорогий Герман! В день твоїх іменин бажаю, щоб Ангел-охоронець зробив тобі найголовнішу допомога – знайшов ту єдину і рідну половинку, з якою ти захочеш прожити довге щасливе життя. Бажаю тобі величезної любові, домашнього затишку і тепла сімейного вогнища. Нехай все вийде так, як ти завжди мріяв!

Герман, хоча іменини – свято легкий і душевний, я хочу побажати тобі ще більше рішучості і сміливості на шляху до всім поставленим тобою цілям. Бажаю, щоб життя завжди давала тобі ті можливості, якими ти зможеш скористатися по максимуму. Ти чудова людина, і твій Ангел-зберігач, напевно, завжди з радістю допомагає тобі. Вітаю!

Герман, ти завжди в центрі жіночої уваги. І це невипадково – ти просто чудовий хлопець, душа будь-якої компанії і чудовий співрозмовник. З тобою легко і весело, ти можеш підняти настрій будь-кому. Якби ти відкрив курси по позитивному мисленню, ти б став мільйонером. Бажаю тобі залишатися таким же красенем. З іменинами!

У тебе є все: дружна родина, люблячі батьки, вірні друзі, улюблена робота. В твої іменини, Герман, хочу побажати, щоб самі дорогі тобі люди завжди були поруч. Щоб сонце над твоєю головою завжди світило так яскраво, наскільки ти сам цього захочеш! І нехай у твого Ангела-хоронителя буде менше роботи і більше спільних з тобою свят.