Іменини Гени, привітання Геннадію у прозі

Геннадій, вітаю з іменинами! Тебе сьогодні вітають всі і хвалять, приєднуюсь і я. Бажаю, щоб тебе оточували тільки хороші, добрі люди, щоб ти ніколи не знав, що таке горе і зрада. Бажаю успіхів, щастя, любові і виконання бажань! Хай у твоєму домі завжди буде достаток!

Геннадій, що ще побажати тобі на іменини? Вітаю від душі і бажаю сил, мужності, здоров’я, мудрості, терпіння і любові. Всі ці характеристики виробляє сімейне життя. Так що, як кажуть, щастя в особистому житті, а решта – додасться. Живи чесно і радій кожному дню!

Геннадій, в знаменний день хочу виголосити привітання справжньому чоловікові. Бажаю пити пиво, коли захочеться, але не зловживати. Бажаю відпочивати, але активно. Бажаю дружину сувору, але не злий. Бажаю роботи грошової, але по душі. Бажаю пустотливих діточок, але не пустотливих. І всього того, що потрібно для щастя!

Сьогодні прекрасний день – твої іменини, Геннадій! Він наповнений приготуваннями до свята, традиційної гармидером накриття столу. Але ти не береш участь – адже ти сьогодні іменинник! Тебе зібралися привітати родичі, друзі та близькі люди – поздоровляємо від душі! Ти – найкращий!

Геннадій, ми зібралися, щоб привітати тебе з іменинами! Ти – сміливий і відважний чоловік, самий добрий і чуйний, самий мудрий і розуміє! Ми захоплюємося вами з року в рік. Залишайся завжди такою ж хорошою людиною! Прийми наші добрі слова і давай починати святкувати! Вітаємо!