Іменини Фоми, привітання Хомі у прозі

В твій світлий, чистий свято, мій Хома, я хочу привітати тебе з усією щирістю, на яку тільки здатен. Нехай твоя карма буде чистою, як дзеркало, а всі твої помисли будуть спрямовані лише на поліпшення свого добробуту. Я бажаю примноження твоїх багатств і багатого, щасливого життя.

Ласкаво називаю тебе Хомич. Але в душі я дуже радий, що доля звела мене з тобою, мій дорогий, вірний і надійний друг. У твій день народження я хочу вручити тобі подарунок, мрію, виконання твоїх бажань. Прийми від мене в дар цінний сюрприз і від усього серця порадій йому. Я зроблю все, що ти хочеш, мій хороший.

З днем народження, Фома! Вітаю тебе з твоїм улюбленим святом. Ти завжди підкреслюєш, що тобі подобається цей день, з нетерпінням чекаєш його. Тож нехай цей день принесе тобі справжню радість. На знак моєї вдячності прийми, будь ласка, мій скромний подарунок.

Друг мій, Фома! Сьогодні я хочу привітати тебе, мій іменинник. Нехай емоції від прожитого життя будуть тільки позитивними. Хочу, щоб назустріч тобі крокували лише добро, удача й везіння. Успіху тобі у всіх твоїх починаннях. Живи так добре, щоб інші люди з заздрістю дивилися на твоє життя.

Фома! В твій світле свято – день народження – дозволь від усього серця побажати тобі доброго життєвого шляху. Нехай твоя доля принесе тобі стільки радості, що ти не будеш знати, куди її подіти. Нехай всі твої бажання виконуються миттєво, адже будь-яка думки іноді стає матеріальною. Зустрічай новий день з любов’ю і чекай хороших звісток від близьких.