Іменини Філіпа, привітання Філіпу у прозі

Філіп! З іменинами тебе, мій милий і турботливий чоловік! Нехай ангел допоможе тобі гідно пройти свій шлях. І та прибуде з тобою благодать! Продовжуй в тому ж дусі і будь завжди на плаву. Нехай Бог береже тебе завжди оберігає від турбот і всяких побутових і життєвих негараздів! Зі святом тебе!

Філіп! З святом тебе, чоловік! Ім’янаречення — не простий день. Це день, у якому ховається вся мудрість життя з її перипетіями, призначенням, з її таємним змістом і помислами. В цей день я вітаю тебе від щирого серця і бажаю тобі тільки одного –жити довго і праведно. Не тривожити ні свого, ні мого серця і довіритися Божій волі.

Що дав людині при народженні Бог, то не в змозі забрати і знищити жоден смертний. Тобі, Філіп, він дав ім’я. Пишайся цим. З честю носи його все життя. І сьогодні, в день твого ім’янаречення, прийми наші вітання з ним і наші побажання. Будь добрим християнином, вірним товаришем і надійним другом. Люби своїх близьких і не зраджуй тих, хто любить тебе.

Філіп, друже мій вірний! Сьогодні твій день ангела. Я вітаю тебе з днем твого ім’янаречення і бажаю тобі радості і торжества любові. Твоє духовне народження для нас величезне щастя. Твоє ім’я вдихнуло в тебе таку міць, таку силу духу, що багатьом можна тільки позаздрити тій стійкості, з якою ти приймаєш життєві труднощі і втрати.

Друже мій сердечний,Філіп! З днем імені твого, з днем ангела твого я поспішаю привітати тебе сьогодні. Бажаю, щоб святці не помилилися і, наділивши тебе таким звучним ім’ям, послали тобі доброго ангела-хранителя, який би був з тобою кожну хвилину і в радості і в горі. Нехай Господь береже тебе від бід, помилок і розчарувань.