Іменини Фелікса, привітання Феліксу у прозі

Ім’я твоє, Фелікс, дане Богом, символізує любителя коней. І це прекрасно! Я вітаю тебе з цим. Кінь — це саме граціозне, саме чудове тварина на землі. Якщо ти можеш любити його, ти зможеш любити весь світ з його нескінченним потоком чудес. Любити! Ось головна цінність життя. Я вітаю тебе з днем твого ім’янаречення.

Мій дорогий безцінний друг і соратник Фелікс! Я від усієї душі вітаю тебе з днем твого ім’янаречення. Прекрасне ім’я для справжнього чоловіка і чудової людини. Будь завжди таким же справжнім вірним товаришем, людиною, відданим своїм ідеалам, своїм близьким. Пам’ятай, що твоє ім’я, як заклик до дії. У ньому доблесть і честь багатьох поколінь. Будь гідний цієї честі, мій друг!

Мій чоловік, мій доблесний чоловік, мій добрий, славний Фелікс, — з святом! З іменинами тебе, з днем твого ангела, з святом ім’янаречення. Що побажати тобі, коханий? Напевно, родинного щастя, добробуту і процвітання. Повір мені, у тебе чудове ім’я і ти по праву можеш пишатися. Воно співзвучно з музикою і силою духу, з романтикою і волею. Воно як життя!

Фелікс! Ім’янаречення — це не простий день. В цей день ти був посланий на землю самими небесами і ангели сповістили про твоє народження. Ти сьогодні справляешь день свого ангела, день свого доброго і вірного товариша, який невпинно береже тебе і піклується про тебе. Ми вітаємо тебе з цим святом і бажаємо тобі простого людського щастя та довгих років на планеті Земля!

Фелікс! Дозволь тебе привітати з таким чудовим іменем, дарованим тобі самою природою, Богом і твоїми батьками. Нехай це ім’я завжди і всюди символізує добробут, удачу, успіх і добробут. Живи довго і щасливо, не хворів і будь веселий, чуйний і мудрий. З святом тебе Фелікс, з днем твого имянаричения!