Іменини Федота, привітання Федоту у прозі

Дорогий Федот, ми любимо тебе за щирість, доброзичливість, виняткову щедрість і мужність. Від усієї душі вітаємо тебе з іменинами і бажаємо прекрасного настрою день за днем, благополучного завершення найскладніших справ. Будь завжди успішним, радісним. Нехай тільки щасливі моменти наповнюють твоє життя

Чудового Федота готові вітати без кінця. У іменини побажаємо сонячного настрою, виконання заповітних бажань, безмежного щастя, міцного здоров’я на довгі роки. Ти найщиріший друг, мужній, відважний і безмежно добрий. Залишайся таким, на радість нам. Ми тебе дуже цінуємо!

Федот, ти сьогодні іменинник. Сьогодні свято не лише твій, але і твого ангела-хранителя. Ми бажаємо вам обом щастя, любові і дружби. Щоб ти зі своїм янголятком ніколи не сварився, а він тебе оберігав у важкі хвилини. Щоб на крилах приніс тобі казкові враження та емоції. Будь щасливий, любий і коханий наш Федот!

Федот, ти прекрасний і відважний, ти ніколи не відмовляєш допомоги і легко вирішуєш навіть найскладніші завдання. Нехай завжди по життю тебе супроводжує нескінченне везіння, хай все, що задумано, виходить і збувається. Бажаємо тобі світлого, радісного настрою день за днем, будь щасливою, здоровою, коханою людиною. З днем ангела!

Федота хочемо привітати з днем ангела. Дорогий Федот, ти як завжди прекрасний і життєрадісний. Бажаємо тобі самих безтурботних днів і найяскравіших ночей. Щоб завжди світився ти у нас від щастя. А горе, біди і нещастя щоб ніколи тебе не торкнулися. Щоб життя раптом казкою обернулася. Як тільки годину іменин настав, щоб в цю хвилинку засяяв.