Іменини Феді, привітання Федору у прозі

Феденька, квіточка мій рідний! Дозволь привітати тебе, дорогий мій Федір, з днем твого ангела. В цей урочистий день твого ім’янаречення побажати тобі ясного сонця, синього неба, червоної зорі і ніжності заходу. Нехай всі твої побажання збуваються і Господь не залишить тебе ні на мить у своїх молитвах і турботи. Будь завжди життєрадісним і не сумуй за життя!

У святцях, завдяки яким свої імена отримали багато поколінь людей на земній кулі, ім’я Федір перекладається як «Божий дар». Ім’я твоє, мій дорогий чоловік, і правда є такою. Ти мій єдиний і неповторний Божий дар. Я тебе дуже люблю і вітаю від щирого серця з днем твого ім’янаречення, твого ангела охоронця. Нехай він і далі зберігає тебе і наш осередок. Я люблю тебе, щастя моє. Зі святом!

З святом тебе Федір, з днем твого ім’янаречення! Вітаємо і бажаємо неодмінно великого людського щастя, світлої радості і ніжної любові. Нехай твій ангел-зберігач крокує з тобою нога в ногу і не упускає тебе з уваги ні на хвилину. Нехай ім’я твоє принесе в твій дім удачу, достаток і Боже дари.

Дорогий мій друг Федір! Дозволь мені привітати тебе з днем твого ангела та в цей чудовий свято твого ім’янаречення побажати тобі завжди залишатися сильним і міцним як батько твій і привітним, добрими і скромним як твоя мати. Нехай Господь не залишить тебе у своїх молитвах і ім’я твоє буде у нього на устах в будь-яку важку і гірку для тебе хвилину. Це врятує тебе від бід і додасть твоєму житті сенс. Зі святом!

Милий серцю, мій улюблений син Федір! Колись давно церковний мудрець на ім’я Оріген радив матерям заплутувати демонів: давати дитині при хрещенні одне ім’я, а життя інше. Твоє ім’я, синку, було перекладено на іншу мову, де стали називати тебе Хоздазатом –«дар Божий», а ми назвали тебе Федором – «Божий дар». Людина, що носить таке ім’я просто зобов’язаний бути праведником. Пишайся синок і шануй свого ангола. І бережи тебе Бог!