Іменини Фаїни, привітання Фаїні у прозі

Нафаня! Цей день, твої іменини, нарешті настав! Нехай він виконає всі твої мрії, обдарує тебе найбажанішими подарунками! Бажаю, щоб в цей день ти отримала заряд бадьорості і поринула в океан божевільних емоцій! Лови хвилю веселощів і не відпускай її до самого вечора! Нехай все, що ти сьогодні загадаєш, незабаром здійснитися!

Фаюша, дозволь тебе привітати з іменинами! Бажаю чистого й вірного кохання, яка забере тебе у вир пристрастей і примусить втратити голову. Бажаю справжніх, відданих друзів, які по першому твоєму покликом прилетять на допомогу. А ще бажаю турботливого ангела-хранителя, який навіть у найскладніших ситуаціях буде підтримувати тебе за плечі, не даючи впасти!

Фаинка, ти надзвичайна людина з іскрометним почуттям гумору! І в день іменин я хочу тобі побажати зберегти свій оптимізм на довгі роки! Ще бажаю, щоб твоя дорога була встелена дивовижними квітами, подарунками долі. І щоб скрізь, де б ти не з’являлася, сонце світило набагато яскравіше, а люди щиро посміхалися, дивуючись твій красі й доброті!

Фаля, кохана! В день твоїх іменин бажаю насамперед здоров’я і щастя, побільше приємних вражень і щирого сміху! Бажаю, щоб не тільки сьогодні, а й завжди ти була в прекрасному настрої і ніхто не міг тобі його зіпсувати. А ще, удачі тобі і успіхів. Нехай все, що задумане неодмінно здійсниться!

Фаїна, ти сьогодні іменинниця! Прийми мої щирі вітання! Я тобі бажаю купатися в море радості і любові, завжди ловити попутний вітер і ніжитися в променях сонячного настрою! А ще, відмінного здоров’я, вічної краси та молодості! Нехай твоя зірка завжди сяє в небі і висвітлює яскравим світлом твій шлях!