Іменини Евеліни, привітання Евеліні у прозі

Дорога, чарівна Евеліна! Твої іменини – це свято для всіх нас, адже ти – наше ясне сонечко! Бажаємо тобі в цей день і завжди бути в центрі уваги, притягувати до себе хороших людей, заражати їх своїм позитивом і яскравістю! Ніколи не опускай рук і рухайся до наміченої мети. Нехай все у тебе вийде!

Эвелиночка, з святом тебе, вдень твоїх іменин! Бажаю тобі здійснення мрій, успіхів і сонячного настрою! Живи сто тисяч років і будь завжди собою, такою ж ніжною і чарівною лялечкою! Душевного тобі цвітіння і казкового відпочинку! Щиро бажаю тобі: нехай цей день запам’ятається своїм позитивом!

Элечка, в твої іменини я хочу побажати тобі наступне. Нехай ранок почнеться з теплого сонячного промінчика, який ніжно ковзне по твоїй щоці. День нехай подарує веселощі і радість, море квітів, позитивних емоцій і чудових подарунків. А вечір хай буде наповнений романтикою і зворушливими подіями!

Еліна, бажаю тобі на іменини повного штилю! Щоб в океані життя тобі не зустрічалися ні вири, ні Дев’ятий вал. Щоб твій парус завжди ловив попутний вітер. Щоб ласкава хвиля прибила тебе до тихої гавані! Бажаю, щоб світило над головою сонце тепла і затишку, а птахи співали пісні радості і любові. І ще, звичайно ж, бажаю знайти скриню із золотими дукатами!

Еля! В день твоїх іменин бажаю тобі всього самого найкращого: щастя, багатства, любові, здоров’я, успіху, радості, везіння, удачі та здійснення мрій. Бажаю, щоб у будь-якій ситуації ти почувалася як риба у воді і виходила з неї сухий і з виграшем! Нехай кожен новий день приносить все нові і нові досягнення!