Іменини Емми, привітання Емілії у прозі

Эммочка! Нехай життя твоє тече повноводною річкою. Не зустрічай на своєму шляху перешкод. І нехай все, що ти задумаешь, неодмінно здійснитися. Бажаю тобі в твої іменини багато сміху і веселощів! І від усієї душі хочу, щоб цей день перетворився в справжню казку, назавжди запам’ятався своїм теплом і виконання заповітних бажань!

Емма! Дозволь привітати тебе з іменинами! Нехай у твоєму житті панує повна гармонія, як вдома, так і на роботі! Нехай життя складається з теплих спогадів і приємних моментів! Бажаю, щоб у твоєму серці панувала любов, а в душі умиротворення. А ще бажаю тобі стільки щасливих днів, скільки зірок на небі!

Емма! З іменинами! Бажаю, щоб твоя краса і жіночність кружляли голови чоловікам. Щоб коханий чоловік обожнював тебе і тобою пишався, оберігав, немов дорогоцінний кришталь. Бажаю, щоб твій мир був до країв наповнене щастям і радістю. Щоб в ньому не було місця для сліз і розчарувань.

Еммі, в день твоїх іменин бажаю тобі успіхів: в житті, на роботі і на особистому фронті. У тебе є все, щоб цього досягти: краса, розум, талант і цілеспрямованість. Бажаю тобі здоров’я, удачі в справах, непохитної впевненості в своїх силах та чудового настрою! Будь щаслива!

Емілія! Іменини – це не просто день календаря, це справжнє свято! Тож дозволь тебе привітати і побажати наступне. Будь завжди жіночна і молода душею. Бережи серцевий трепет і даруй тепло близьким. Прагни завжди до нового і недосяжного, адже тільки рухаючись вперед, ми досягаємо досконалості!