Іменини Елізи, привітання Елізе у прозі

Еліза, з днем ангела тебе твоїм. Що побажати тобі, рідна. Всього бажаємо від душі — щоб завжди був у житті бенкет. Щоб щастило тобі завжди, щоб не торкнулася тебе біда. Ми раді за тебе і хочемо, щоб ти завжди залишалася молодою, активною, такою ж чарівною і милою дівчиною. Щоб янголятко твій прилітав до тебе і виконував бажання.

Славна Еліза, ти від народження нагороджена чудесним даром чарівності і зваблювання. У тебе чудові манери, чудовий стан і твій образ воістину прекрасний. Ми щиро любимо тебе, в ці іменини бажаємо залишатися такою ж шикарною жінкою багато років. Нехай завжди сяють очі, озарает обличчя посмішка. Міцного здоров’я і щастя, з днем ангела!

Еліза, настали твої іменини! Поспіши загадати бажання і воно вмить виповниться. Бажаємо, щоб у твоєму житті було місце не тільки буття, але і чудес. Мрій, дій, будь рішучою, і ти станеш найщасливішою. Залишайся енергійною, бадьорою і променистою, твоя доброта, відкритість підкорює. З днем ангела, ненаглядна!

Еліза, дозволь тебе привітати! І нагадати про велике свято. Сьогодні день ангела твого. Хочемо побажати тобі багато всього: щастя, здоров’я, грошей, любові, море удачі в честь іменин. Принца вірного і веселу сім’ю, щоб частіше були обнови, щоб друзі тебе обожнювали. Ну а ти щоб нам посмішки дарувала. З днем ангела від усієї душі!

Еліза, ти також прекрасна, як твоє чудове ім’я! У іменини лови сотні захоплених поглядів, загадуй мільйон бажань! Все здійсниться і виповниться у цей чарівний день. Побажаємо реалізації всіх твоїх починань, будь успішної і везучою. Знайди свою любов і знайди істинне щастя в житті. З іменинами!